straight from the source fake rolex for sale. have a peek at these guys replica rolex watches. from this source imitation watches. original site www.egreplica.com. For Sale Online www.buyreplikauhren.com. Recent Comments repliki zegarkow. men's imitation watches. factory direct fake rolex watches. navigate to this web-site fake watches. read the full info here watchesd.com. look at this website swiss watch replica. review https://www.stockmarketwatches.com/. Buy quality replicas watches. you can try this out https://www.fpatekphilippe.com/. check this site out replica tag heure. company website newstagheuer. this article hublot mp-05 laferrari replica india. visit here replica rolex. why not look here replica bell and ross. Under $49 chinabreitling.

Close

Jak se hledá práce

Občas narážím na odpověďi nad kterými si nedokáži představit inteligenci lidí kteří asi hledají práci nebo se o to snaží.

Paní dělá u firmy Omáčka a hledá řidiče. Z profilu je vidět že paní pracuje v dané jmenované firmě. A otázka zní pro jakou firmu ?

A aby toho nebylo dost komentář obsahuje ještě „Dobrý den“ tak ano uživatel si z paní dělá srandu. Nebo má chytrý mobil a ten přemýšlí za uživatele a vkládá text o kterém uživatel neví ? Nebo ještě někdo píše taky hodně časté  „Info prosím“ co tím zase daný chtěl říct ? Pokud má zájem měl by za telefonovat a říct co ho zajímá ? Nebo napíše 3x ??? to je jako co ?

Lidi ! prosím nehloupněte !

Leave a Reply

© 2023 Agila77.eu | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.